Hoppa till sidans innehåll

Bekräftad deltagarlista


 

14-1, BILJARDPALATSET

Anmälan görs via BiljardOnline fram till 14 juni kl 17:00.

 

Herr

Henrik Andersen, Elme BK

Fredrik Andersson, Familjens BK

Glenn Andersson, BK Stöten

Senharip Azar, Stockholms BS

Daniel Bakircioglu, Stockholms BS

Morgan Cederström, Växjö BF

Thomas Ekwall, BK Söder

Stefan Ericson, BK Stöten

Conny Frodig, BK Stöten

Joakim Gunnarsson, Växjö BF

Jörgen Haglund, Stockholms BS

Pierre Hesselgren, Stockholms BS

Ulf Hjälmvall, BK Stöten

Max Johansson, BK Söder

Sten Järledal, Straight Pool Gävle

Kai Kraft, Stockholms BS

David Larsson, Familjens BF

Tomas Larsson, Gefle Cue Club

Peter Magnusson, BK Stöten

Göte Nigård, Uppsala BS

Morgan Norberg, Kville BC

Morgan Palmborg, Stockholms BS

Andreas Pettersson, BK Stöten

Per Rydholm, Stockholms BS

Karl Sandevärn, BK Stöten

Daniel Silvennoinen, Stockholms BS

Christian Sparrenlöv Fischer, Norrtelje BK

Thomas Stadler, Stockholms BS

Stefan Szot, Stockholms BS

Magnus Vesterlund, Familjens BF

Adrian Weiss, Malmö BK

Petter Wulcan, BK Söder

Tianfang Zhang, Stockholms BS

 

Dam

Ulrika Andersson, Familjens BF

Louise Furberg, TriQ Club

Jonna Hidell, Familjens BF

Monika Margeta, Stockholms BS

Annika Nilsson, Familjens BF

Jessika Nilsson, Familjens BF

Eva Viding Bussell, TriQ Club 


 

8-9-10-BALL, JOLO & CO - Slutgiltig deltagarlista

 

Deltagare Herr:

Christian Sparrenlöv Fischer, Norrtelje BK - BEKRÄFTAD

Senharip Azar, Stockholms BS - BEKRÄFTAD

Tomas Larsson, Gefle Cue Club - BEKRÄFTAD

Adrian Weiss, Malmö BK - BEKRÄFTAD

Marcus Chamat, Gefle Cue Club - BEKRÄFTAD

Jesper Carlsson, BK Milen - BEKRÄFTAD

Lukas Andersson, Malmö BK - BEKRÄFTAD

Alban Richard, Kville BC - BEKRÄFTAD

Mahmut Mutto, Kville BC - BEKRÄFTAD

Daniel Bakircioglu, Stockholms BS - BEKRÄFTAD

Per Lindgren, Borlänge BK - BEKRÄFTAD

Pierre Hesselgren, Stockholms BS - BEKRÄFTAD

Ragnar Grönsten, BK Milen - BEKRÄFTAD

Jyri Halttu, Gefle Cue Club - BEKRÄFTAD

Stefan Ericson, BK Stöten - BEKRÄFTAD

Felix Karlberg, Skaraborgs BK - BEKRÄFTAD

Stefan Szot, Stockholms BS - BEKRÄFTAD

Adam Rydström, BK Flamingo - BEKRÄFTAD

Morgan Norberg, Kville BC - BEKRÄFTAD

Kasper Östlund, Borlänge BK - BEKRÄFTAD

Tianfang Zhang, Stockholms BS - BEKRÄFTAD 9-10/6

Mikael Kåhlberg, BK Milen - BEKRÄFTAD

Philip Heath Kirkhaug, BK Stars - BEKRÄFTAD

William Viitanen, BK Stöten - BEKRÄFTAD

Henrik Larsson, Malmö BK - BEKRÄFTAD

Fuad Dzin, Malmö BK - BEKRÄFTAD

Mattias Widengren, Umeå BK - BEKRÄFTAD

Johan Maioli, Gefle Cue Club - BEKRÄFTAD

Bo Törnqvist, Skaraborgs BK - BEKRÄFTAD

Max Johansson, BK Söder - BEKRÄFTAD

Tommi Harmalaa, Familjens BK - BEKRÄFTAD

Toraj Larki, Uppsala BS - BEKRÄFTAD

Roger Blomqvist, Elme BK - BEKRÄFTAD 8/6

 

Deltagare Dam:

Louise Furberg, TriQ Club - BEKRÄFTAD

Monika Margeta, Kville BC - BEKRÄFTAD

Jessika Nilsson, Familjens BF - BEKRÄFTAD

Helena Benjamin, Stockholms BF - BEKRÄFTAD

Ann-Sofie Löfgren, TriQ Club - BEKRÄFTAD

Ulrika Andersson, Familjens BF - BEKRÄFTAD 9-10/6

My Nguyen, BK Stöten - BEKRÄFTAD

Annika Nilsson, Familjens BF - BEKRÄFTAD 8/6 och 10/6

Agneta Planeskog, BK Söder - BEKRÄFTAD 8-9/6

 


 

 

 

 

 

 

Uppdaterad: 16 JUN 2018 08:44
Skribent: Poolkommittén
Epost: Adressen Gömd

Riksidrottsförbundet

SBF_banner_biljardmagasinet2

sisuidrottsutb

Sticker SAY NO!!!

Postadress:
Svenska Biljardförbundet
Box 26
741 21 Knivsta

Besöksadress:
Eva Viding Bussell, Apoteksvägen 13 C
741 42 Knivsta

Kontakt:
Tel: +46707511287
E-post: This is a mailto link